Bez zraku nie je blúdenie prstom
po dotykovej obrazovke smartfónu
vôbec jednoduché ani efektívne.

No môže tomu byť aj inak. Bez stresu, rýchlo a pohodlne.
Aby sme vám ukázali ako sa to dá, vytvorili sme

hovoriacemobily.sk

Riešenia, ktoré premenia váš neposlušný smartfón
na poslušného pomocníka pre každodenný život!

Začíname s Corvus Prostredím

Začíname s Corvus Čítačom


trener-02_0.png

Nauč sa používať svoj smartfón s Corvusom vďaka skvelému osobnému trénerovi.  Corvus ti sám vysvetlí, ako sa pohybovať v jeho prostredí, precvičí s tebou základné gestá, naučí ťa zapisovať texty, používať shifty, kontextové menu... Aplikáciu Tréner nájdeš v PONUKA > POMOCNÍK > TRÉNER, kde si vyberiete z pripravených lekcií, alebo si zahráte skvelú hru, ktorá ti ukáže, aké jednoduché a zábavné môže byť používať gestá na "dotykáči".


Tipy & Triky

  • Radi spomínate na tlačidlové telefóny? Snáď už nie tak často, ako kedysi. Veď s Corvusom je obsluha dotykových smartfónov jednoduchá a intuitívna. A to aj vďaka tomu, že môžeme využívať aj tých zopár tlačidiel, ktoré nám ešte ostali. Ukážeme vám dve situácie, kedy sa vám môže hodiť tlačidlo 1 shift (teda tlačidlo na pridávanie hlasitosti), pričom ste možno o takomto jeho praktickom využití netušili.

News

25.11.2021

BREAKING! We temporarily disabled "already used demo" verification. We want to let you to try where we moved with development and let it also to those of you, who already had demo version on your device. So, it is now possible to activate demo version of Corvus for all. So, h_u_rry up and try it before we enable demo verification on our server again.

25.11.2021

We releasing a new minor version 2021.2.1 along with autumn round of Agora. It brings mainly complete braille keyboard with all advanced settings in free version. More information here.

30.10.2021

With the new version of Corvus, the run-up to Christmas and our organisation's 15th birthday, there is a new Corvus sale price. Everyone can now afford the fully functional Effective variant - you only pay € 24,90. The Corvusholiday runs until the end of January 2022.

30.10.2021

You can also use Android 12 easily effectively and reliably with Corvus. Don't worry and upgrade your phone to Android 12 if it's available for your device.

Odporúčame

BlindRevue - IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím

They supported us! Thank you :)